Café Namsa i wymiana książek

W sobotę 23-go maja Polki na zagraniczu spotkały się na kolejnym wspólnym śniadaniu. Oprócz pysznego bufetu przygotowanego przez Café Namsa, był to czas na zabawę w wymianę polskich książek. 

Café Namsa, kawiarnia sąsiadująca z Pitangą, była miejscem majowego spotkania Polek na zagraniczu. W uroczej kawiarni czekał na nas pięknie i pysznie przygotowany bufet. W trakcie spotkania wymieniłyśmy się książkami grając w grę zainspirowaną duńską zabawą Pakkeleg.

Każda osoba miała przed sobą zapakowaną książkę-niespodziankę. Przez 10 minut rzucałyśmy kolejno specjalnie przygotowana na tę okazję  kostką, przesuwając i wymieniając się książkami. Po upływie zaplanowanego czasu przyszła pora na rozpakowanie prezentów.

Autor

Martyna Ostrowska

MOWA: współpraca na wolnej stopie, organizacja spotkań dla kobiet. PRYWATNIE: w Austrii od 2015.